Jmenuji se Franta, narodil jsem se 26.6.1991.
Elektronikou se zabývám asi od 8 let. Asi od 13 let mě fascinují elektronky a veškerá vakuová elektronika, jako jsou digitrony itrony a podobně.

Mezi mé další zájmy patří rybařina, RC modelářství - auta se spalovacím motorem, pinčes, hraju na bicí, baskytaru a klávesové nástroje - syntezátory, keyboardy atd..

Oblíbené hudební styly: Rock, bigbeat, reggae, ska, dnb, synthpop, metal, celtic, 80. léta
Oblíbení interpreti: Iron Maiden, Kabát, Totální nasazení, Crystal Fighters, Bob Marley, Pet shop boys, Modern talking, Kombi, Enya a Enigma.
Mám rád vodní dýmky a sbírám elektronková rádia.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Digitronové hodiny podle pana J. Chmela

Před časem, když jsem se sháněl po schématech digitronových hodin s TTL logikou, se mi ozval pan Chmel a poskytl mi velké množství rad a doporučení co se týče stavby hodin s TTL logikou. Díky němu jsem obdržel schémata i jeho vlastní návrhy DPS pro takové hodiny. Protože je teďka trošku víc času začal jsem tyto hodiny pomalu dávat dohromady. Zatím jsem na začátku - nikam s nimi nechvátám jelikož už to budou moje třetí digitronové hodiny :-). Takže pomaloučku polehoučku kousek po kousku.

Prozatím zde uvdedu s laskavým svolením pana Chmela fotky jeho hodin:
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one