Jmenuji se Franta, narodil jsem se 26.6.1991.
Elektronikou se zabývám asi od 8 let. Asi od 13 let mě fascinují elektronky a veškerá vakuová elektronika, jako jsou digitrony itrony a podobně.

Mezi mé další zájmy patří rybařina, RC modelářství - auta se spalovacím motorem, pinčes, hraju na bicí, baskytaru a klávesové nástroje - syntezátory, keyboardy atd..

Oblíbené hudební styly: Rock, bigbeat, reggae, ska, dnb, synthpop, metal, celtic, 80. léta
Oblíbení interpreti: Iron Maiden, Kabát, Totální nasazení, Crystal Fighters, Bob Marley, Pet shop boys, Modern talking, Kombi, Enya a Enigma.
Mám rád vodní dýmky a sbírám elektronková rádia.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Pár slov o mě ...

Narodil jsem se v červnu roku 1991. Od sedmi let se zabývám elektronikou a to především číslicovou elektronikou, nf elektronikou a radiotechnikou. Do elektroniky mě zatáhl můj děda, který je elektroamatér taky. Elektronika mi od první chvíle učarovala a samozřejmě střední škola byla jasná volba - elektrotechnika slaboproudu. Jako každý jsem začínal s krystalkami a různými blikači atd ... časem jsem si začal trošku hrát s integrovanými obvody a ve třinácti letech jsem absolutně propadl kouzlu elektronek, digitronů, itronů, TTL logiky a osmibitových počítačů. Od té doby už moje kroky v elektronice směřovaly jedině tímto směrem.
Mimo elektroniku se věnuji pasivně i aktivně hudbě - hraju na baskytaru, syntezátory a bicí. Mám rád hlavně rockovou a metalovou hudbu. Ale moc rád si poslechnu i klasický synthpop z 80. let a reggae, no a nepohrdnu ani něčim tvrdším jako je např. dnb, jungle atd.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one